Litery 3D – całe aluminiowe, podświetlane z licem plexi, styrodurowe

Oferujemy szeroki wybór liter przestrzennych 3D, w tym litery wypukłe na ścianę, które idealnie pasują do każdego wnętrza, a także litery przestrzenne podświetlane, przyciągające uwagę przechodniów już z daleka. W naszej ofercie znajdują się litery przestrzenne z plexi, aluminium oraz styroduru, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Wypukłe litery 3D to doskonały sposób na zwrócenie uwagi na Państwa markę, firmę lub instytucję. Wypukłe litery na ścianę to nie tylko efektowny element dekoracyjny, ale przede wszystkim skuteczne narzędzie marketingowe. Doświetlone litery przestrzenne LED sprawią, że Państwa logo będzie widoczne także po zmroku. Dzięki temu zyskuje ono na atrakcyjności oraz czytelności niezależnie od pory dnia.

W naszej ofercie posiadamy zarówno zwykłe litery przestrzenne, jak i litery przestrzenne podświetlane, które z pewnością sprostają Państwa oczekiwaniom. Wszystkie nasze litery blokowe 3D są trwałe oraz odporne na zniszczenia. Naszym klientom oferujemy nie tylko produkcję, ale też profesjonalny montaż napisów przestrzennych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, a także materiały, jak np. styrodur, który pozwala na tworzenie lekkich, ale trwałych liter przestrzennych.

Litery 3D podświetlane LED. Boki z taśmy aluminiowej PT w dowolnym kolorze RAL, formowanej CNC. Lico z poliwęglanu
opal 3-4 mm. Maksymalna wielkość liter 2×3 m. Minimalna wielkość 4 cm. Grafika dedykowana do podświetleń. Plecy PCV
8 mm. Instalacje ledowe gwarancja 60 m-cy.
Trwałość grafiki przy ekspozycji zewnętrznej:
folia do podświetleń + druk uv – 5 lat
folia 8300, 8500 – 3 lata